Usługi

Prosta alokacja

Zautomatyzuj i uprość proces księgowania kosztów i przychodów opierając go na kluczach alokacji w Microsoft Dynamics 365 Business Central. Wyeliminuj manualne kalkulacje kwot. Dla każdej firmy bardzo ważna  jest kontrola kosztów i przychodów oraz ich szczegółowa analiza. Przedsiębiorstwa pracujące z Microsoft Dynamics 365 Business Central często wykorzystują Wymiary, aby zwiększyć możliwości analityczne i raportowe. Jednakże

Czytaj dalej
Podatek VAT w Dynamics NAV

Dzięki temu szkoleniu poznasz jaka jest mechanika obiegu podatku VAT w Microsoft Dynamics NAV. Nauczysz się samodzielnej konfiguracji podatku VAT, oraz różnych sposobów pracy z tym podatkiem.

Czytaj dalej
CRM – Sprzedaż i marketing w Dynamics NAV

Zapoznanie z modułem CRM w Dynamics NAV, nabycie praktycznych umiejętności obsługi systemu w obszarze marketingu.

Czytaj dalej
Narzędzia finansowe – Tools

Tools – to pakiet narzędzi do zastosowań w finansach, pozwalający istotnie zwiększyć funkcjonalność systemu, zmniejszyć czas pracy związany z codzienną obsługą, lub wprowadzić elementy automatyzacji pracy.

Czytaj dalej
Dokumenty magazynowe

Rozwiązanie rozszerza podstawowe funkcje systemu o możliwość tworzenia dokumentów PW i RW w oparciu o kartoteki dokumentów oraz pracy na wielu wersjach roboczych w tym samym czasie.

Czytaj dalej
Import kursów walut

Dla dokumentów walutowych, mechanizm pobiera kurs waluty z NBP w wygodny automatyczny sposób. Kurs jest trwale zapisywany w tabeli kursów oraz na dokumencie.

Czytaj dalej
Interfejsy bankowe

Znacząco ułatwia import oraz eksport wyciągów bankowych do większości polskich banków poprzez popularny format plików bankowym MT940.

Czytaj dalej
e-Faktury

eFaktury oraz eKorekty pozwala na wysyłanie do nabywców faktur sprzedaży oraz korekt sprzedaży drogą elektroniczną w postaci PDF bezpośrednio z systemu Dynamics NAV.

Czytaj dalej
e-deklaracje

Został stworzone z myślą o automatyzacji wystawiania i wysyłania E-deklaracji VAT7, VAT UE, PIT oraz CIT za pośrednictwem systemu Dynamics NAV. Deklaracja jest generowana i przygotowywana do podpisy elektronicznego przez wysłaniem droga elektroniczną do Ministerstwa.

Czytaj dalej
Office 365

W naszej ofercie znajdują się również licencje Office 365 oraz wdrożenia tego pakietu, bazujące na najlepszych praktykach i nieustannie aktualizowanej wiedzy

Czytaj dalej
Analiza wymagań

Przygotuj profesjonalną analizę wymagań dla swojej organizacji. Jest ona nie tylko udokumentowaniem oczekiwań, ale także ich weryfikacją i walidacją z prawem oraz otoczeniem biznesowym.

Czytaj dalej
Aktualizacja standardowa Dynamics NAV

Aktualizuj system Dynamics NAV (Navision) i wykorzystuj jego pełne możliwości. Z każda wersją systemu jest ich znacząca ilość.

Czytaj dalej
jak mogę ci pomóc?

skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź przez formularz kontaktowy.

Szukasz odpowiedniego doradcy?