Kariera

Acrebit sp. z o.o  to zespół silnych osobowości z ogromnym doświadczeniem biznesowym i technologicznym, których pasją jest dążenie do rozwoju firm naszych Klientów. Poszukujemy ludzi, którzy tak jak my są zmotywowani do ciągłego samokształcenia, czerpią satysfakcję z dobrze zrealizowanych zadań i projektów oraz potrafią cieszyć się z sukcesów Klientów, z którymi współpracują.

Nasza praca jest wymagająca, ale też niezwykle kształcąca – zarówno technologicznie, jak i biznesowo. Realizując projekty poznasz jak firmy różnych branż działają od wewnątrz, będziesz miał kontakt z pracownikami różnych działów na wszystkich szczeblach organizacji. Ponadto będziesz zajmował się oprogramowaniem najnowszej technologii światowych producentów.

Będziesz współorganizował pracę firm modelując nowe procesy biznesowe bezpośrednio z kadrą zarządzająca tych organizacji. Jeśli tak jak my widzisz w tym wspaniałą przygodę – zapraszamy do kontaktu 🙂

aktualnie poszukujemy

Nazwa dostępnej posady Lokalizacja Dział Data
Konsultant systemów ERP / CRM ul. St. Augusta, Warszawa, Polska Systemy biznesowe 10 sierpnia 2020
Project Manager / Consultant ul. St. Augusta, Warszawa, Polska Systemy biznesowe 10 sierpnia 2020
Programista Dynamics 365 Business Central ul. St. Augusta, Warszawa, Polska Systemy biznesowe 30 lipca 2020

Jesteśmy dostawcą i producentem oprogramowania dla biznesu. Zajmujemy się wdrożeniami światowej klasy systemów, jesteśmy partnerem Microsoft.
Pracując z nami będziesz jednocześnie przygotowywał się do uzyskania międzynarodowych certyfikatów potwierdzających Twoje kwalifikacje w wybranych przez Ciebie obszarach np. programowania, księgowości, zarządzania produkcją, sprzedażą, zakupami, magazynem, itp.

Jesteśmy profesjonalistami nastawionymi na efektywność, koncentrującymi się na szybkim dostarczaniu rozwiązań. Spotkasz tu przeróżne osobowości potrafiące ze sobą współpracować. Spotkasz tu wiele nieszablonowych zachowań. Efekty pracy tego zespołu dają nam dużo satysfakcji. Cieszymy się tym, co robimy. Cenimy sobie niezależność, a także życie prywatne i realizowanie naszych pasji. Każdy z nas ma duże możliwości w zakresie organizacji swojej pracy, w tym pracy zdalnej i godzin dostępności.

Nie jest dla nas ważne z jakiej branży przychodzisz. Ważne jest, abyś się rozwijał. Od naszych pracowników oczekujemy, aby przystępowali do certyfikowanych egzaminów, których koszty ponosimy.

Dla nas ważne jest zapewnienie, że nasi klienci są zadowoleni i obsługiwani z należytą troską i szacunkiem.

Kiedy widzimy potencjał u kogoś i decydujemy się na współpracę staramy się zapewnić środowisko, w którym może faktycznie zrealizować swój potencjał. Stres i napięcie są wrogami wydajności i kreatywności dlatego dążymy do ich zminimalizowania.

Jeśli jesteś naprawdę zaangażowany, będziesz stawał się współwłaścicielem firmy, otrzymując pakiety akcji w podziękowaniu za swoją pracę. Stajesz się wtedy jednym z nas, zyskujesz prawo do udziału w zgromadzeniu akcjonariuszy, zdobywasz prawa do podziału zysków z wyników firmy. Możesz je także spieniężyć na giełdzie papierów wartościowych – są przecież Twoje.

Oferujemy pakiety sportowe, ubezpieczenie na życie. Nie wykluczamy innych pakietów, aczkolwiek lubimy upraszczać, więc uprościliśmy nasze podejście do tego zagadnienia.

Wychodźmy z założenia, że większa pensja pozwala samemu zdecydować na co wydać swoje środki. Możemy jak inne organizacje cześć wynagrodzeń przeznaczać na różne pakiety socjalne, ale czy na pewno będziesz z nich korzystał? Czy mamy decydować za Ciebie?

Benefity i korzyści dla klientów

Dbamy o interesy naszych klientów jak o swoje własne. Myślimy i działamy jak partnerzy biznesowi, a nie jak doradcy akademiccy. Dzielimy się dążeniami naszych klientów, pracujemy tak, aby zrozumieć ich potrzeby biznesowe i wyrównać nasze motywacje z ich celami. Jesteśmy partnerem biznesowym, nie tylko dostawcą oprogramowania.

Osobisty wpływ na rezultaty projektów, mentoring i praca zespołowa to tylko niektóre z zalet budowania kariery w Acrebit.

jak możemy Ci pomóc?

skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź przez formularz kontaktowy.

We were amazed at how much effort was needed on our part to implement the system. We exchanged several phones and emails, defined our needs, and they … got the rest.

Ofka Piechniczek
CEO & Co-Founder, Śląskie Kamienice