Kariera

Acrebit S.A. to zespół silnych osobowości z ogromnym doświadczeniem biznesowym i technologicznym, których pasją jest dążenie do rozwoju firm naszych Klientów. Poszukujemy ludzi, którzy tak jak my są zmotywowani do ciągłego samokształcenia, czerpią satysfakcję z dobrze zrealizowanych zadań i projektów oraz potrafią cieszyć się z sukcesów Klientów, z którymi współpracują.

Nasza praca jest wymagająca, ale też niezwykle kształcąca – zarówno technologicznie, jak i biznesowo. Realizując projekty poznasz jak firmy różnych branż działają od wewnątrz, będziesz miał kontakt z pracownikami różnych działów na wszystkich szczeblach organizacji. Ponadto będziesz zajmował się oprogramowaniem najnowszej technologii światowych producentów.

Z czasem, gdy zdobędziesz kompetencje i będziesz zaangażowany, awansujesz na menedżera i będziesz współorganizował pracę firm modelując nowe procesy biznesowe bezpośrednio z kadrą zarządzająca tych organizacji. Jeśli tak jak my widzisz w tym wspaniałą przygodę – zapraszamy do kontaktu 🙂

aktualnie poszukujemy

Nazwa dostępnej posady Lokalizacja Dział Data
Programista Dynamics NAV ul. St. Augusta, Warszawa, Polska Systemy biznesowe 25 maja 2019
Konsultant systemów ERP / CRM ul. St. Augusta, Warszawa, Polska Systemy biznesowe 26 kwietnia 2019
Księgowa/y ul. St. Augusta, Warszawa, Polska Księgowość 21 lutego 2019

Jesteśmy dostawcą i producentem oprogramowania dla biznesu. Zajmujemy się wdrożeniami światowej klasy systemów, jesteśmy partnerem Microsoft.
Pracując z nami będziesz jednocześnie przygotowywał się do uzyskania międzynarodowych certyfikatów potwierdzających Twoje kwalifikacje w wybranych przez Ciebie obszarach np. programowania, księgowości, zarządzania produkcją, sprzedażą, zakupami, magazynem, itp.

Jesteśmy profesjonalistami nastawionymi na efektywność, koncentrującymi się na szybkim dostarczaniu rozwiązań.

Nie jest dla nas ważne z jakiej branży przychodzisz. Ważne jest, abyś się rozwijał. Od naszych pracowników oczekujemy, aby przystępowali do certyfikowanych egzaminów, których koszty ponosimy.

Dla nas ważne jest zapewnienie, że nasi klienci są zadowoleni i obsługiwani z należytą troską i szacunkiem.

Kiedy widzimy potencjał u kogoś i decydujemy się na współpracę staramy się zapewnić środowisko, w którym może faktycznie zrealizować swój potencjał. Stres i napięcie są wrogami wydajności i kreatywności dlatego dążymy do ich zminimalizowania.

Jeśli jesteś naprawdę zaangażowany, będziesz stawał się współwłaścicielem firmy, otrzymując pakiety akcji w podziękowaniu za swoją pracę. Stajesz się wtedy jednym z nas, zyskujesz prawo do udziału w zgromadzeniu akcjonariuszy, zdobywasz prawa do podziału zysków z wyników firmy. Możesz je także spieniężyć na giełdzie papierów wartościowych – są przecież Twoje.

Oferujemy pakiety sportowe. Nie wykluczamy innych pakietów, aczkolwiek lubimy upraszczać, więc uprościliśmy nasze podejście do tego zagadnienia.

Wychodźmy z założenia, że każdy woli otrzymać większa pensję i sam zdecydować na co wyda swoje środki. Możemy jak inne organizacje cześć wynagrodzeń przeznaczać na różne pakiety socjalne, ale czy na pewno będziesz z nich korzystał? Czy mamy decydować za Ciebie?
Wyjątkiem jest sport – ponieważ to samo zdrowie 🙂

Benefity i korzyści dla klientów

Dbamy o interesy naszych klientów jak o swoje własne. Myślimy i działamy jak partnerzy biznesowi, a nie jak doradcy akademiccy. Dzielimy się dążeniami naszych klientów, pracujemy tak, aby zrozumieć ich potrzeby biznesowe i wyrównać nasze motywacje z ich celami. Jesteśmy partnerem biznesowym, nie tylko dostawcą oprogramowania.

Osobisty wpływ na rezultaty projektów, mentoring i praca zespołowa to tylko niektóre z zalet budowania kariery w Acrebit S.A.

jak możemy Ci pomóc?

skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź przez formularz kontaktowy.