e-Faktury

Funkcjonalność eFaktur/korekt pozwala na wysyłanie nabywcom faktur i korekt sprzedaży drogą elektroniczną w postaci PDF. W programie istnieją dwa tryby, z które mogą służyć do wysyłki tych dokumentów:

  • serwer STMP
  • lokalny Outlook

Dzięki tej funkcjonalności użytkownik nie traci czasu na zapisywanie dokumentu w swoim komputerze i tworzenie nowej wiadomości do nabywcy. Wystarczy, że w systemie NAV konkretnemu nadawcy przypisze jego adres mailowy (lub kilka adresów). Wysłanie dokumentu odbywa się z poziomu zaksięgowanego dokumentu i trwa kilka sekund. Dzięki funkcji „Wyślij PDF” – uruchamiany jest mechanizm, który wysyła dokument do nabywcy
(na określone w kartotece nabywcy adresy e-mail) i informuje o tym użytkownika za pomocą komunikatu (w przypadku kiedy korzystamy z programu Outlook – otwiera się okno z wiadomością gotową do wysłania przez użytkownika). Nabywca otrzymuje wiadomość o określonej treści oraz dokument w formacie PDF jako załącznik do wiadomości.

jak mogę ci pomóc?

skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź przez formularz kontaktowy.

We were amazed at how much effort was needed on our part to implement the system. We exchanged several phones and emails, defined our needs, and they … got the rest.

Ofka Piechniczek
CEO & Co-Founder, Śląskie Kamienice