Usługi

Podatek VAT w Dynamics NAV

Dzięki temu szkoleniu poznasz jaka jest mechanika obiegu podatku VAT w Microsoft Dynamics NAV. Nauczysz się samodzielnej konfiguracji podatku VAT, oraz różnych sposobów pracy z tym podatkiem.

read more
CRM – Sprzedaż i marketing w Dynamics NAV

Zapoznanie z modułem CRM w Dynamics NAV, nabycie praktycznych umiejętności obsługi systemu w obszarze marketingu.

read more
Narzędzia finansowe – Tools

Tools – to pakiet narzędzi do zastosowań w finansach, pozwalający istotnie zwiększyć funkcjonalność systemu, zmniejszyć czas pracy związany z codzienną obsługą, lub wprowadzić elementy automatyzacji pracy.

read more
Dokumenty magazynowe

Rozwiązanie rozszerza podstawowe funkcje systemu o możliwość tworzenia dokumentów PW i RW w oparciu o kartoteki dokumentów oraz pracy na wielu wersjach roboczych w tym samym czasie.

read more
Import kursów walut

Dla dokumentów walutowych, mechanizm pobiera kurs waluty z NBP w wygodny automatyczny sposób. Kurs jest trwale zapisywany w tabeli kursów oraz na dokumencie.

read more
Interfejsy bankowe

Znacząco ułatwia import oraz eksport wyciągów bankowych do większości polskich banków poprzez popularny format plików bankowym MT940.

read more
e-Faktury

eFaktury oraz eKorekty pozwala na wysyłanie do nabywców faktur sprzedaży oraz korekt sprzedaży drogą elektroniczną w postaci PDF bezpośrednio z systemu Dynamics NAV.

read more
e-deklaracje

Został stworzone z myślą o automatyzacji wystawiania i wysyłania E-deklaracji VAT7, VAT UE, PIT oraz CIT za pośrednictwem systemu Dynamics NAV. Deklaracja jest generowana i przygotowywana do podpisy elektronicznego przez wysłaniem droga elektroniczną do Ministerstwa.

read more
Licencje Office 365

W naszej ofercie znajdują się również licencje Office 365 i Office 2016, aby nasza oferta była komppleksowa

read more
Analiza wymagań

Przygotuj profesjonalną analizę wymagań dla swojej organizacji. Jest ona nie tylko udokumentowaniem oczekiwań, ale także ich weryfikacją i walidacją z prawem oraz otoczeniem biznesowym.

read more
Aktualizacja standardowa Dynamics NAV

Aktualizuj system Dynamics NAV (Navision) i wykorzystuj jego pełne możliwości. Z każda wersją systemu jest ich znacząca ilość.

read more
Firma usługowa

Z nami możliwe jest wdrożenie systemu Dynamics NAV w kilka dni! Skorzystaj z naszego sprawdzonego rozwiązania dla firmy usługowej.

read more
jak mogę ci pomóc?

skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź przez formularz kontaktowy.

Szukasz odpowiedniego doradcy?