Programista Dynamics 365 Business Central

Praca na stanowisku programisty systemów ERP to dość specyficzna „działka”. Jeśli poza programowaniem interesują Cię zasady działania firm, procesy biznesowe, aspekty logistyczne, finansowe i masz lub chcesz zdobywać także wiedzę biznesową to zainteresuj się tą ofertą. Rynek systemów ERP ciągle się rozwija, ale pracując z wybranym systemem trzeba znać jego zasady. Nie chcemy żebyś był programistą dostającym rozpisane specyfikacje, które wymagają jedynie przepisania na kod systemu. Chcemy żeby Ciebie, tak jak nas, kręciło rozwiązywanie problemów i żebyś był członkiem zespołu zaangażowanego w przygotowywanie rozwiązań dla klientów.

Dział: Systemy biznesowe
Lokalizacja: ul. St. Augusta, Warszawa, Polska

Na tym stanowisku będziesz:

  • przygotowywał aplikacje dla systemu Dynamics Business Central lub dostosowywać go do potrzeb klienta
  • współpracował z konsultantami lub programistami z bardzo zaawansowaną wiedzą o rozwiązaniu, które wdrażamy
  • masz szanse nauczyć się zasad działania firm i przebiegu procesów biznesowych oraz ich odzwierciedleniu w finansach od podszewki
  • programował w systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central – sprawdź, zanim zaaplikujesz 🙂
  • brał udział w projektach wdrożeniowych, rozwojowych i optymalizacyjnych – uwierz – szereg ciekawych merytorycznych dyskusji przed Tobą (zakładamy, że wewnętrznych, w zespole, ale jeśli zdobędziesz odpowiedni poziom zrozumienia działania systemu i będziesz chciał to będziesz mógł rozwiązywać problemy klientów samodzielnie, włączając w to nawet ich analizę, a potem rozliczenie wykonanej pracy)
Napisz do nas., ale zanim to zrobisz... zastanów się i powiedz nam dlaczego chciałbyś związać swoją karierę zawodową z systemami ERP. Przyślij swoje CV.

Wyślij e-mail na biuro@acrebit.com

jak możemy Ci pomóc?

skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź przez formularz kontaktowy.

We were amazed at how much effort was needed on our part to implement the system. We exchanged several phones and emails, defined our needs, and they … got the rest.

Ofka Piechniczek
CEO & Co-Founder, Śląskie Kamienice