Programista Dynamics 365 Business Central

Praca na stanowisku programisty systemów ERP to dość specyficzna “działka”. Jeśli poza programowaniem interesują Cię zasady działania firm, procesy biznesowe, aspekty logistyczne, finansowe i masz lub chcesz zdobywać także wiedzę biznesową to zainteresuj się tą ofertą. Rynek systemów ERP ciągle się rozwija, ale pracując z wybranym systemem trzeba znać jego zasady. Nie chcemy żebyś był programistą dostającym rozpisane specyfikacje, które wymagają jedynie przepisania na kod systemu. Chcemy żeby Ciebie, tak jak nas, kręciło rozwiązywanie problemów i żebyś był członkiem zespołu zaangażowanego w przygotowywanie rozwiązań dla klientów.

Dział: Systemy biznesowe
Lokalizacja: ul. St. Augusta, Warszawa, Polska

Na tym stanowisku będziesz:

  • przygotowywał aplikacje dla systemu Dynamics Business Central lub dostosowywać go do potrzeb klienta
  • współpracował z konsultantami lub programistami z bardzo zaawansowaną wiedzą o rozwiązaniu, które wdrażamy
  • masz szanse nauczyć się zasad działania firm i przebiegu procesów biznesowych oraz ich odzwierciedleniu w finansach od podszewki
  • programował w systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central – sprawdź, zanim zaaplikujesz 🙂
  • brał udział w projektach wdrożeniowych, rozwojowych i optymalizacyjnych – uwierz – szereg ciekawych merytorycznych dyskusji przed Tobą (zakładamy, że wewnętrznych, w zespole, ale jeśli zdobędziesz odpowiedni poziom zrozumienia działania systemu i będziesz chciał to będziesz mógł rozwiązywać problemy klientów samodzielnie, włączając w to nawet ich analizę, a potem rozliczenie wykonanej pracy)
Napisz do nas., ale zanim to zrobisz... zastanów się i powiedz nam dlaczego chciałbyś związać swoją karierę zawodową z systemami ERP. Przyślij swoje CV.

Wyślij e-mail na biuro@acrebit.com

jak możemy Ci pomóc?

skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź przez formularz kontaktowy.