Podczas Targów innowacyjnych technologii informatycznych – IT Future Expo przeprowadzono konkurs – Liderzy IT 2015. Już po raz drugi spośród firm związanych z branżą informatyczną i nowymi technologiami wyłonione zostały najlepsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania, produkty oraz usługi technologiczne w branży IT.DSC_5695b

Miło jest nam zakomunikować, że zwyciężyliśmy i otrzymaliśmy tytuł oraz statuetkę Lider IT w kategorii „ERP Trends – systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa”.

W kategorii „Industry Dedicated IT Solutions – informatyczne rozwiązania branżowe” – rozwiązanie PrintVis otrzymało nominację i zajęło pierwsze miejsce w internetowym glosowaniu użytkowników.

W imieniu Acrebit sp. z o.o statuetkę i gratulacje podczas Wielkiej Gali IT Future Awards, która odbyła się 10 czerwca 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odebrał Mirosław Malinowski.

 jakosc IT„Jesteśmy dumni, że nasza firma została doceniona, a nasze rozwiązania nagrodzone jako najbardziej innowacyjne i efektywne. Serdecznie dziękujemy osobom, które głosowały na PrintVis i Microsoft Dynamics NAV. Cieszymy się, bo tytuł Lidera IT jest dla nas uznaniem za jakość naszych produktów i usług, o którą dbamy na co dzień.” – powiedział Mirosław Malinowski, Solution Architect, Acrebit sp. z o.o.

 

Poza statuetką otrzymaliśmy także widoczny powyżej certyfikat jakości naszych usług.

Naszej reprezentacji piłkarskiej życzymy równie wielkiego sukcesu w tym samym miejscu już 13 czerwca podczas meczu z Gruzją!