Polska wersja MS Dynamics NAV 2015

Zarząd Spółki informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowego produktu – polskiej wersji MS Dynamics NAV 2015 w niecały miesiąc po jego światowej premierze.
Polska wersja MS Dynamics NAV 2015 to system klasy ERP w pełni przystosowany do pracy w polskim otoczeniu prawnym (zgodność z ustawą o rachunkowości, polska warstwa językowa).
Więcej informacji na stronie: www.DynamicsNAV2015.pl
MS Dynamics NAV 2015 oferuje innowacyjne funkcjonalności, zapewniające małym i średnim organizacjom dynamiczny rozwój oparty na mobilnym, chmurowym środowisku. Nowe możliwości Microsoft Dynamics NAV obejmują:

  • Interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem tabletów i ekranów dotykowych, zapewniający użytkownikom dostęp do potrzebnych danych i procesów bez względu na to, gdzie się znajdują i z jakiego urządzenia korzystają. Nowe aplikacje na tablety są dostępne w sklepach Windows, Apple oraz Google.
  • Szybszy dostęp do istotnych informacji dzięki spersonalizowanym stronom startowym (ang. home pages), które umożliwiają użytkownikom natychmiastowe wyświetlanie najważniejszych danych biznesowych i kluczowych wskaźników wydajności. Dane w czasie rzeczywistym pozwalają nadawać priorytety poszczególnym działaniom i utrzymać wysoką wydajność.
  • Maksymalne uproszczenie procesu tworzenia faktur dzięki współdziałaniu
    z Microsoft Word. Użytkownicy mogą teraz samodzielnie sporządzać niestandardowe, firmowe szablony faktur w programie Microsoft Word, bez konieczności angażowania informatyka.
  • Dodatkowe możliwości implementacji w modelu cloud na platformie Microsoft Azure oraz razem z Microsoft Office 365, aby obniżyć koszty, zwiększyć elastyczność systemu oraz podnieść wydajność pracowników.

Nowy Microsoft Dynamics NAV 2015 zapewnia użytkownikom większe możliwości zarządzania przepływem środków pieniężnych dzięki nowym funkcjonalnościom do elektronicznych płatności i automatycznego uzgodnienia konta. Usprawnienia te obejmują nową usługę Bank Data Conversion Service dostępną na platformie Microsoft Azure, dostarczaną przez firmę AMC Consult A/S, która automatyzuje procesy elektronicznych płatności, uzgodnień płatności i uzgodnień sald na rachunkach bankowych z systemem Microsoft Dynamics NAV.