PAH wdraża MS Dynamics NAV

Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Polską Akcją Humanitarną w zakresie wdrożenia nowoczesnego zintegrowanego systemu zarządzania klasy ERP, Microsoft Dynamics NAV.

Polska Akcja Humanitarna to organizacja pozarządowa, a od 2004 roku także organizacja pożytku publicznego, której misją jest uczynić świat lepszym przez zmniejszenie cierpienia i promowanie wartości humanitarnych. Realizowana jest poprzez udzielanie pomocy humanitarnej, rozwojowej oraz prowadzenie edukacji społeczeństwa.

W ramach współpracy Acrebit sp. z o.o będzie odpowiedzialny zarówno za wdrożenie najnowszej wersji systemu w polskim oddziale PAH, jak i w oddziale na Ukrainie.

Systemy klasy ERP dzięki budowie modułowej pozwalają na gromadzenie danych z różnych obszarów firmy w jednym, spójnym systemie informatycznym, dzięki czemu analiza danych czy podejmowanie decyzji staje się szybsze i łatwiejsze. Choć systemy klasy ERP są raczej kojarzone z przedsiębiorstwami produkcyjnymi czy handlowymi, to jak najbardziej mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez instytucje czy organizacje o różnych profilach działalności, gdzie system jest dostosowywany do specyficznych wymagań klienta. Wdrożenie systemu Dynamics NAV w Polskiej Akcji Humanitarnej umożliwi zastąpienie dotychczasowych, wielu różnych systemów i aplikacji oraz usprawni zarządzanie danymi, a także zwiększy możliwość analizy i raportowania, dzięki gromadzeniu danych z oddziału polskiego oraz ukraińskiego.