Otrzymaliśmy certyfikat najwyższej jakości rozwiązań dedykowanych dla Dynamics NAV

Acrebit sp. z o.o ogłasza dziś, że NAV PL Funcionality, addon lokalizacji dla systemu Dynamics NAV 2017 obejmujący dostosowanie prawne do ustawy o rachunkowości i dostosowanie językowe  dedykowane dla systemu Microsoft Dynamics NAV 2017 jest obecnie „Certified for Microsoft Dynamics”, co oznacza, że ​​rozwiązanie zostało zakwalifikowane jako dedykowane i zrealizowane wg. najwyższych standardów  oprogramowania realizowanego przez partnerów według Microsoft Corp..

NAV PL Functionality rozwiązanie Acrebit sp. z o.o spełnił najwyższe standardy dla rozwiązań opracowanych przez firmę Microsoft

Dzięki pomyślnemu spełnieniu wszystkich wymagań certyfikacyjnych, NAV PL Funcionality będzie teraz nosić odrębne logo Certified for Microsoft Dynamics.

Rozwiązania, które są certyfikowane dla firmy Microsoft Dynamics, wykazały jakość i kompatybilność z produktem Microsoft Dynamics, na którym działa, przechodząc rygorystyczne testy rozwiązań oprogramowania VeriTest w firmie Microsoft Dynamics i są profilowane w narzędziu Microsoft Partner Solution Profiler. Ponadto partner Microsoft Dynamics musi mieć klientów, którzy z powodzeniem korzystają z certyfikowanego rozwiązania i chcieliby go polecić, zostali zapisani do planu usług dla partnerów z firmą Microsoft i byli partnerem w programie partnerskim firmy Microsoft.

Dla klientów

„Certified for Microsoft Dynamics” pomaga zidentyfikować rozwiązania Microsoft Dynamics, które zostały przetestowane pod względem zgodności, spełniają wysokie standardy jakości i są z powodzeniem stosowane przez dotychczasowych klientów. Ta certyfikacja stanowi znaczący krok w kierunku podniesienia standardu opracowanego przez partnerów oprogramowania dla branżowych aplikacji biznesowych. Poprzez podkreślenie tych rozwiązań firma Microsoft wspólnie z partnerem dostarcza dedykowane rozwiązania dla klientów.

Firma Microsoft zapewnia klientom, że wymagają od rozwiązania oprogramowania i partnera spełnienia najwyższych standardów, że te certyfikowane rozwiązania współpracują z ich inwestycjami w Microsoft Dynamics.

Firma Microsoft gratuluje Acrebit S.A. osiągnięcia statusu certyfikacji dla systemu Microsoft Dynamics dla NAV PL Funcionality, demonstrując jego sukces i zaangażowanie w dostarczanie wiodących rozwiązań Microsoft Dynamics.

Nowa wersja Dynamics NAV 2017 wnosi poszerzone możliwości funkcjonalne dla klientów korzystających z biznesowego oprogramowania Microsoft. Nowa wersja PL Funcionality przygotowana przez Acrebit otwiera też możliwości dla firm z rynku polskiego. To przykład wykorzystania doświadczeń tysięcy firm współtworzących Dynamics NAV przez lata i opracowany i podany do użytku przez Acrebit.

Acrebit S.A. zapewnia wdrożenie, szkolenia i konsultacje w związane z funkcjonalnością dla małych firm średniej wielkości i korporacyjnych, korzystając z aplikacji biznesowych. Acrebit S.A. specjalizuje się w rozwiązaniach dla rynku usługowego, produkcyjnego, z rozwiązaniami takimi jak Dynamics NAV 2017, PrintVis 2017(dedykowany ERP dla firm produkcyjnych działający w oparciu o Dynamics NAV) i Office 365 to kompletna oferta dla każdej firmy. Rozwiązanie te wspierają wiodące firmy z całego świata w różnych branżach.

Twoje potrzeby naszym wyzwaniem to hasło Acrebit realizuje skutecznie wraz z realizacją wielu projektów u klientów. Korzyści są bezwzględnie doceniane co wyraża wieloletnia współpraca z firmami z branży produkcyjnej np. Opinion, pożytku publicznego jak Polska Akcja Humanitarna, czy rynku usługowego Solven.

Informacje o firmie Microsoft Dynamics
Microsoft Dynamics to linia rozwiązań finansowych, relacji z klientami i zarządzania łańcuchem dostaw, które pomagają firmom skuteczniej pracować. Dostarczane przez sieć partnerów oferujących wyspecjalizowane usługi, zintegrowane, elastyczne rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem działają jak i znane oprogramowanie firmy Microsoft w celu usprawnienia procesów w całej firmie.