Najnowsza wersja NAV 2016 już dostępna!

Po niespełna roku od wydania ostatniej wersji systemu Microsoft ogłosił, że najnowsza wersja, NAV 2016, jest już dostępna. W głównej mierze skupiono się na rozwoju takich obszarów jak: mobilność, informacje biznesowe i usługi w chmurze, a także na większą współpracę z Microsoft Azure, Microsoft Dynamics CRM oraz usługi Office 365.

NAV2016 OverviewPL

Małe i średnie przedsiębiorstwa na całym świecie szukają sposobów na obniżenie kosztów, aby móc bardziej efektywnie konkurować z większymi organizacjami. Rozwiązaniem ich problemów jest technologia, która pomaga usprawniać procesy, umożliwia pracownikom wgląd w dane w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu i wykorzystuje bezpieczne usługi w chmurze. Dlatego też NAV 2016 posiada szereg nowych możliwości, z których najważniejsze to:

  • Umożliwienie pracownikom mobilnym pracy na dowolnym urządzeniu – laptop, tablet i telefon – w dowolnym miejscu dzięki użyciu natywnych aplikacji. navdevicesDodatkowo uniwersalna aplikacja przełącza się w inny tryb w zależności na jakim urządzeniu pracujesz – możliwość obsługi systemu dotykowo na tablecie (Tablet Client) lub (po podłączeniu klawiatury i myszy) jako klient Webowy.
  • Zwiększenie wiedzy biznesowej dzięki użyciu predefiniowanych kokpitów Microsoft Power BI i transmisji danych, które dają zespołom natychmiastowy dostęp do kluczowych wskaźników wydajności w intuicyjnym środowisku przeznaczonym do bezpiecznej współpracy.
  • Natywna integracja z Microsoft Dynamics CRM Online, dzięki której zwiększysz sprzedaż, poprawisz obsługę klienta i usprawnisz procesy.
  • Możliwość wdrożenia Microsoft Dynamics NAV w oparciu o bazę danych SQL Microsoft Azure.
  • Rozszerzone funkcje do zarządzania dokumentami (e-faktury), tworzenia obiegów dokumentów (Workflow) i optycznego rozpoznawania tekstu (OCR), które mają na celu automatyzację procesów i eliminację transakcji papierowych.
  • Nowe oraz ulepszone funkcjonalności w zakresie finansów m.in. możliwość przeprowadzania symulacji księgowania.

NAV2016_SalesOrderProcessorRC

Już dziś skontaktuj się z nami i daj się zaskoczyć nowym rozwiązaniom NAV 2016!