Programista Dynamics NAV

Acrebit S.A. zawsze poszukuje utalentowanych ludzi, którzy chcą dołączyć do zespołu. Zdajemy sobie sprawę, że zdolni, produktywni ludzie zawsze są dumą każdej organizacji. Jeśli chcesz pracować z najlepszymi firmami w Polsce i na świecie, dołącz do nas!

Department: Systemy biznesowe
Project Location(s): ul. St. Augusta, Warszawa, Polska

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie przygotowywać aplikacje dla systemu Dynamics NAV, lub dostosowywać go do potrzeb klienta. We współpracy z menedżerami projektu i konsulatami, będziesz dopasowywał system do wymagań biznesu. Kontakt z klientem nie będzie konieczny. W ramach zakresu znajduje się:

  • programowanie w systemie Dynamics NAV dla nowych wdrożeń i istniejących implementacji.
  • konfiguracja Office 365, Active Directory itp.
  • dobór i konfiguracja systemów serwerowych i sieciowych

Oczekiwania

  • dobra znajomość wybranego proceduralnego lub obiektowego języka programowania typu C#, Java, C, C++, Pascal,
  • mile widziana znajomość programowania w JavaScript,
  • dobra znajomość zagadnie algorytmiki i baz danych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pisanie, czytanie i rozumienie dokumentacji,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • zaangażowania i samodzielności w działaniu,
  • gotowość do ciągłego kształcenia i rozwoju.

Oferujemy:

  • pełną ścieżkę szkoleń z programowania i administracji Dynamics NAV i Dynamics 365,
  • rozwój kariery na bazie globalnych technologii, kluczowych w zachodnich organizacjach,
  • elastyczne warunki pracy: możliwość pracy zdalnej, możliwość wyboru formy zatrudnienia,
  • nieograniczony dostęp do zamkniętych szkoleń eLearningowych w zakresie Microsoft Dynamics, BI, AI
  • współpracę ze specjalistami, udział w konferencjach,
  • praca przy międzynarodowych projektach,
  • wybrane benefity pozapłacowe.
Napisz do nas. Przyślij swój CV i LM.
Nasz mail to biuro@acrebit.com
jak mogę ci pomóc?