Acrebit jedynym service parterem rozwiązania PrintVis w Europie

Podczas tegorocznej konferencji PrintVis Partner Meeting, która właśnie odbyła się w Kopenhadze, z udziałem partnerów PrintVis z całego świata, zostaliśmy wybrani jedynym service partnerem rozwiązania PrintVis w całej Europie. Oznacza to, że będziemy wspomagać firmę PrintVis, a także pozostałych partnerów we wdrożeniach przez nich realizowanych. Będziemy też wspierać nowych partnerów naszym wieloletnim doświadczeniem. Jest to dla nas dowód uznania za dobrze wykonywaną pracę i potwierdzenie naszych kompetencji. Projekty wdrożeń PrintVis’a realizujemy już od ponad 20 lat, zrealizowaliśmy kilkadziesiąt implementacji w Polsce i za granicą, wykonaliśmy ponad 27 integracji z innymi systemami wykorzystywanymi w produkcji i poligrafii, posiadamy własne rozwiązania dodatkowe, jak np. narzędzie Gantt.

PrintVis to innowacyjne rozwiązanie MIS dla rynku poligrafii, opakowań i produkcji, które jest oparte o znany system klasy ERP – Microsoft Dynamics NAV, interfejs użytkownika jest zbliżony do innych rozwiązań Microsoft, w tym MS Office. Umożliwia ono zarządzanie wszystkimi obszarami działania tej specjalistycznej branży, niezależnie od specyfiki jej produkcji.
Rozwiązanie sprawdza się m.in. w zarządzaniu sprawami, zapewniając pełny obraz projektów, w tym takie informacje jak terminy realizacji, terminy dostaw oraz dane klienta. Dzięki temu możliwe jest zarządzanie procesami pracy związanymi z klientem. Wszystkie zapytania, oferty i zamówienia planowane są przy użyciu kodów statusu wraz z automatycznym lub ręcznym określeniem obszaru odpowiedzialności poszczególnych osób.

PrintVis usprawnia również kosztorysowanie i ofertowanie – używając różnych szablonów można łatwo dokonać wyceny zleceń i uzyskać pełny podgląd danych finansowych dotyczących zlecenia.

System umożliwia także:

  • Tworzenie kampanii marketingowych oraz kierunkowych w celu zapewnienia klientom największych korzyści,
  • Wiarygodne prognozowanie zapasów pozwalające na utrzymanie ich optymalnego poziomu oraz oszczędność pieniędzy,
  • Automatyczne szeregowanie zadań w celu optymalizacji zasobów, co zwiększa zyski i ogranicza marże,
  • Pełny podgląd działu produkcji z wykorzystaniem elektronicznego wykresu Gantta.

Co więcej, rozwiązanie ma zastosowanie w zarządzaniu produkcją (w tym tworzeniu elektronicznych zleceń produkcyjnych w celu przekazania zadań z działu planowania do działu produkcji) i zbieraniu danych z produkcji (informacje na temat zlecenia są aktualizowane w czasie rzeczywistym i dostępne do wglądu. Istnieje możliwość rozliczania zużycia materiałów i zasobów w czasie produkcji w zestawieniu planu z faktycznym wykonaniem).

PrintVis świetnie sprawdza się również w obszarze fakturowania, umożliwiając automatyczne generowanie faktur oraz w obszarze finansów, pozwalając na uzyskanie interesujących danych za pomocą narzędzi analitycznych i odpowiednich raportów. System oferuje także klientom witryny internetowe, dzięki którym mogą składać zamówienia, przeglądać bieżące i zrealizowane zamówienia czy historię finansów (faktury, płatności) przy użyciu przeglądarki. Co ważne, PrintVis jako jedyny system klasy ERP/MIS i jeden z czterech systemów w ogóle posiada certyfikat JDF, ułatwiający wymianę informacji między różnymi systemami i zapewniający szczegółowe informacje, w tym szczegółowe dane dotyczące projektu i przepływu pracy, jak również przesyłanie sygnałów Job Messaging Format (JMF), aby umożliwić śledzenie projektu od początku do końca.

Więcej informacji o rozwiązaniu PrintVis znajdziesz w naszej ofercie oraz na stronie printvis.com