Tools (narzędzia finansowe)

Tools – to pakiet narzędzi do zastosowań w finansach, pozwalający istotnie zwiększyć funkcjonalność systemu, zmniejszyć czas pracy związany z codzienną obsługą, lub wprowadzić elementy automatyzacji pracy. Elementami składowymi pakietu Tools tą:

 

 

1. eFaktury ore-Faktury e-Korektyaz eKorekty pozwala na wysyłanie nabywcom faktur sprzedaży oraz korekt sprzedaży drogą elektroniczną w postaci PDF bezpośrednio z systemu Dynamics NAV.

Dokument natychmiast trafi do odbiorcy, zaś Ty oszczędzisz środowisko i czas niezbędny na tradycyjną obsługą papierową.

Poczytaj więcej.

eDeklaracje

 

2. eDeklaracje – został stworzony z myślą o automatyzacji wystawiania i wysyłania E-deklaracji VAT7, VAT UE, PIT oraz CIT za pośrednictwem systemu Dynamics NAV. Deklaracja jest generowana i przygotowywana do podpisy elektronicznego przez wysłaniem droga elektroniczną do Ministerstwa.

Poczytaj więcej.

 

 

3BankTransfer. Interfejsy bankowe – znacząco ułatwia import oraz eksport wyciągów bankowych do większości polskich banków poprzez popularny format plików bankowym MT940.

Automatyzacja synchronizacji środków na koncie bankowym z systemem Dynamics NAV jest niezbędna dla szybkiej i trwałej weryfikacji, które zamówienia, faktury proforma lub zwykłe faktury zostały opłacone. Pozwala lepiej kontrolować przepływy finansowe dzięki integracji z mechanizmami cash-flow, oraz znacząco wspomaga windykację.

Poczytaj więcej

 

4. logo-nbpImport kursów walut – dla dokumentów walutowych, mechanizm w wygodny automatyczny sposób pobiera kurs waluty z NBP, na odpowiedni dzień. Kurs jest trwale zapisywany w tabeli kursów oraz na dokumencie.

Zmniejsza ryzyko błędu, oraz oszczędza czas niezbędny na manualne ustalenie kursu danej waluty, co przy dużej liczbie dokumentów, stanowi sporą oszczędność na kosztach pracy.

Poczytaj więcej

 

PW-RW5. Dokumenty magazynowe – pozwala użytkownikowi realizować istotne dla przedsiębiorstwa procesy z całkiem innego poziomu.

Dotychczasowe Przyjęcia i Wydania wewnętrzne widoczne były jako zapisy księgowe, które nie posiadały wielu cennych informacji.

Nowa funkcjonalność rozszerza podstawowe funkcje systemu o możliwość tworzenia dokumentów PW i RW w oparciu o kartoteki dokumentów oraz pracy na wielu wersjach roboczych w tym samym czasie.

Poczytaj więcej