Sekretarka

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko sekretarki / administratora biura, która pomoże nam w prowadzeniu firmy i jej spraw.

Kandydat na to stanowisko będzie odpowiadał głównie za administracje biurem i współpracę z biurem rachunkowym.

Mile widziane doświadczeńsze w marketingu, szczególnie jako copywriter.

Poniższa oferta ma charakter pracy zastępczej na okres 1-2 lat, ale liczmy na dalszą współpracę na pokrewnym stanowisku.

Department: Administracja
Project Location(s): ul. St. Augusta 73/4, Warszawa, Polska

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie dokumentami zgodnie z polityką firmy,
  • obsługa korespondencji,
  • podstawowa obsługa systemu finansowo-księgowego: wystawianie faktur, wprowadzanie dokumentów (po przeszkoleniu)
  • kontakt z biurem księgowym, prawnym, tłumaczeń itp.
  • obsługa zapotrzebowania biura
  • opcjonalnie pisania tekstów marketingowych

 Od kandydatów oczekujemy

  • znajomości zasad obsługi biura,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • niekaralność, odpowiedzialności, rzetelności,
  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność pracy zespołowej, otwarty umysł i poczucie humoru.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w kierunku księgowość, marketing lub konsulting biznesowy,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • nieograniczony dostęp do zamkniętych szkoleń eLearningowych
  • miłą atmosferę pracy,
  • wybrane benefity pozapłacowe.
Napisz do nas. Przyślij swój CV i LM.
Nasz mail to biuro@acrebit.com
jak mogę ci pomóc?