Konsultant/-ka systemów ERP / CRM

Acrebit S.A. zawsze poszukuje utalentowanych ludzi, którzy chcą dołączyć do zespołu. Zdajemy sobie sprawę, że zdolni, produktywni ludzie zawsze są dumą każdej organizacji. Jeśli chcesz pracować z najlepszymi firmami w Polsce i na świecie, dołącz do nas!

Department: Systemy biznesowe
Project Location(s): ul. St. Augusta, Warszawa, Polska

Zakres obowiązków:

Kandydaci na to stanowisko będą w stałym kontakcie z klientami, aby wspierać rozwój biznesu klienta poprzez ciągłe udoskonalanie jego systemu informatycznego, pomoc w bieżącej obsłudze, informowanie o nowych możliwościach. Kandydat/-ka na to stanowisko będzie uczestniczyć przy nowych projektant wdrożeniowych jak i obsługiwać istniejące. W ramach zakresu znajduje się:

  • wsparcie w implementacji nowych projektów wdrożenia systemów ERP lub CRM – Dynamics NAV, Dynamics 365 for Sales (do wyboru)
  • obsługa aktualnych projektów w kraju i za granicą,
  • wsparcie użytkowników końcowych w rozwiązywaniu bieżących problemów występujących w pracy z systemem,
  • monitorowanie potrzeb klienta,

Oczekiwania

  • praktyczna znajomość procesów biznesowych w średnich firmach,
  • znajomość dowolnego systemu do obsługi firm, np. finansowego, magazynowego, CRM, logistycznego, produkcyjnego,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: Rachunkowość, Finanse, Logistyka, Handel, itp.)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę i wymianę maili z klientami,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • zaangażowania i samodzielności w działaniu,
  • gotowość do ciągłego kształcenia i rozwoju w technologiach dla biznesu,
  • umiejętność pracy zespołowej, otwarty umysł i poczucie humoru.

Oferujemy:

  • stabilną pracę i rozwój zawodowy w wielu obszarach,
  • elastyczne warunki pracy w tym możliwość pracy zdalnej i wybranej przez siebie formy rozliczenia,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne dla zwiększenie kompetencji i budowy kariery,
  • współpracę ze specjalistami, odziała w konferencjach,
  • możliwość pracy przy międzynarodowych projektach,
  • wybrane benefity pozapłacowe.
Napisz do nas. Przyślij swój CV i LM.
Nasz mail to biuro@acrebit.com
jak mogę ci pomóc?