Konsultant Microsoft Dynamics NAV

Acrebit S.A. zawsze poszukuje utalentowanych ludzi, którzy chcą dołączyć do zespołu. Zdajemy sobie sprawę, że zdolni, produktywni ludzie są zawsze dumą naszej organizacji. Jeśli chcesz pracować z najlepszymi firmami w Polsce i na świecie, dołącz do nas!

Department: Systemy biznesowe
Project Location(s): ul. St. Augusta, Warszawa, Polska

Zakres obowiązków:

Kandydaci na to stanowisko będą w stałym kontakcie z klientami, aby wspierać ich w rozwoju biznesu poprzez optymalizację i usprawnianie ich procesów biznesowych oraz będą odpowiadać za:

  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • wsparcie użytkowników końcowych w rozwiązywaniu bieżących problemów występujących w pracy z systemem
  • udział we wdrożeniach rozwiązań z grupy Microsoft Dynamics w charakterze konsultanta wdrożeniowego
  • komunikację z klientami w celu precyzyjnego określenia potrzeb i oczekiwań
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • przygotowanie systemu do potrzeb końcowych użytkowników
  • monitorowanie aplikacji Microsoft Dynamics NAV

Oczekiwania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: Rachunkowość, Finanse, Logistyka, Handel, itp.)
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pisanie, czytanie i rozumienie dokumentacji
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa (finanse-księgowość, gospodarka magazynem, produkcja)
  • zainteresowanie rozwojem umiejętności związanych z obsługą systemów klasy ERP
  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji w obszarze nowoczesnych technologii
  • umiejętność pracy zespołowej, otwarty umysł i poczucie humoru

Dodatkowe atuty kandydata:

  • znajomość zagadnień księgowych i obiegu dokumentów firmowych
  • znajomość zagadnień związanych z systemami ERP, a zwłaszcza Microsoft Dynamics NAV
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP
  • wiedza i umiejętności z zakresu baz danych i programowania
Napisz do nas. Przyślij swój CV i LM.
Nasz mail to biuro@acrebit.com
jak mogę ci pomóc?