Kariera

Acrebit S.A. to zespół silnych osobowości z ogromnym doświadczeniem biznesowym i technologicznym, których pasją jest dążenie do rozwoju firm naszych Klientów. Poszukujemy ludzi, którzy tak jak my są zmotywowani do ciągłego samokształcenia, czerpią satysfakcję z dobrze zrealizowanych zadań i projektów oraz potrafią cieszyć się z sukcesów Klientów, z którymi współpracują.

Nasza praca jest wymagająca, ale też niezwykle kształcąca – zarówno technologicznie, jak i biznesowo. Realizując projekty poznasz jak firmy różnych branż działają od wewnątrz, będziesz miał kontakt z pracownikami różnych działów na wszystkich szczeblach organizacji. Ponadto będziesz zajmował się oprogramowaniem najnowszej technologii światowych producentów.

Z czasem, gdy zdobędziesz kompetencje i będziesz zaangażowany, awansujesz na menedżera i będziesz współorganizował pracę firm modelując nowe procesy biznesowe bezpośrednio z kadrą zarządzająca tych organizacji. Jeśli tak jak my widzisz w tym wspaniałą przygodę – zapraszamy do kontaktu 🙂

aktualnie poszukujemy

Job Posting Title Location Department Date
Konsultant/-ka systemów ERP / CRM ul. St. Augusta, Warszawa, Polska Systemy biznesowe 26 lipca 2018
Sekretarka ul. St. Augusta 73/4, Warszawa, Polska Administracja 25 lipca 2018
Programista Dynamics NAV ul. St. Augusta, Warszawa, Polska Systemy biznesowe 25 lipca 2018
Księgowa ul. St. Augusta, Warszawa, Polska Księgowość 21 sierpnia 2017

Jesteśmy przede wszystkim dostawcą i realizatorem oprogramowania dla biznesu.
Pracując z nami będziesz jednocześnie przygotowywał się do uzyskania międzynarodowych certyfikatów potwierdzających Twoje kwalifikacje w wybranych przez Ciebie obszarach np. programowania, księgowości, zarządzania produkcją, sprzedażą, zakupami, magazynem, itp.

Jesteśmy profesjonalistami nastawionymi na efektywność, koncentrującymi się na szybkim dostarczaniu rozwiązań.

Nie jest dla nas ważne z jakiej branży przychodzisz. Ważne jest, abyś się rozwijał. Od naszych pracowników oczekujemy, aby przystępowali do certyfikowanych egzaminów, których koszty ponosimy.

Dla nas ważne jest zapewnienie, że nasi klienci są zadowoleni i obsługiwani z należytą troską i szacunkiem, na które zasługują.

Kiedy widzimy potencjał u kogoś i decydujemy się na współpracę staramy się zapewnić środowisko, w którym może faktycznie zrealizować swój potencjał. Stres i napięcie są wrogami wydajności i kreatywności dlatego dążymy do ich zminimalizowania.

Jeśli jesteś naprawdę zaangażowany, będziesz stawał się współwłaścicielem firmy, otrzymując pakiety akcji w podziękowaniu za swoją pracę. Stajesz się wtedy jednym z nas, zyskujesz prawo do udziału w zgromadzeniu akcjonariuszy, zdobywasz prawa do podziału zysków z wyników firmy. Możesz je także spieniężyć na giełdzie papierów wartościowych – są przecież Twoje.

Oferujemy pakiety sportowe. Nie wykluczamy innych pakietów.

Wychodźmy z założenia, że każdy woli otrzymać większa pensję i sam zdecydować na co wyda swoje środki. Możemy jak inne organizacje cześć wynagrodzeń przeznaczać na różne pakiety socjalne, ale czy na pewno będziesz z nich korzystał? Czy mamy decydować za Ciebie?
Wyjątkiem jest sport – ponieważ to samo zdrowie 🙂

Benefity i korzyści dla klientów

Dbamy o interesy naszych klientów jak o swoje własne. Myślimy i działamy jak partnerzy biznesowi, a nie jak doradcy akademiccy. Dzielimy się dążeniami naszych klientów, pracujemy tak, aby zrozumieć ich dążenia i wyrównać nasze motywacje z ich celami – więc wiedzą, że jesteśmy razem.

Osobisty wpływ na rezultaty projektów, mentoring i praca zespołowa to tylko niektóre z zalet budowania kariery w Acrebit S.A.

jak mogę ci pomóc?

skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź przez formularz kontaktowy.