Kariera

Acrebit S.A. to zespół silnych biznesowych i technologicznych osobowości, których pasją jest dążenie do rozwoju firm naszych klientów. Poszukujemy ludzi, którzy tak jak my są zmotywowani do ciągłego samokształcenia, czerpią satysfakcje z dobrze zrealizowanych zadań i projektów, oraz potrafią cieszyć się z sukcesów klientów, którymi się opiekują.

Nasza praca jest wymagająca, ale też niezwykle kształcąca; nie tylko technologicznie – ale przede wszystkim biznesowo. Realizując projekty poznasz jak działa biznes od wewnątrz, w trakcie rozmów z pracownikami różnych działów tych firm.

Z czasem jeśli zdobędziesz kompetencje i będziesz zaangażowany, awansujesz na menedżera i sam będziesz współorganizował pracę spółek ustalając nowe procesy biznesowe bezpośrednio z kadrą zarządzająca tych spółek. Jeśli tak jak my widzisz w tym wspaniałą przygodę – zapraszamy do kontaktu:)

aktualnie poszukujemy

Stanowisko Lokalizacja Dział Data
Księgowa ul. St. Augusta, Warszawa, Polska Księgowość 21 sierpnia 2017
Konsultant Microsoft Dynamics NAV ul. St. Augusta, Warszawa, Polska Systemy biznesowe 8 stycznia 2016

Jesteśmy przede wszystkim dostawcą i realizatorem oprogramowania dla biznesu.
Pracując z nami będziesz przygotowywał się jednocześnie do uzyskania międzynarodowych certyfikatów potwierdzających Twoje kwalifikacje w wybranych przez Ciebie obszarach np. programowania, księgowości, zarządzania produkcją itp.

Jesteśmy profesjonalistami nastawionymi na efektywność, koncentrującymi się na szybkim dostarczaniu rozwiązań.

Nie jest dla nas ważne z jakiej branży przychodzisz. Ważne jest abyś się rozwijał. Od naszych pracowników oczekujemy aby przystępowali do certyfikowanych egzaminów, których koszty ponosimy.

Dla nas ważne jest zapewnienie, że nasi klienci są zadowoleni i są obsługiwani z należytą troską i szacunkiem, na którą zasługują.

 

 

Kiedy widzimy potencjał u kogoś i decydujemy się na współpracę staramy się zapewnić środowisko, w którym może faktycznie zrealizować swój potencjał. Stres i ciśnienie są wrogami wydajności i kreatywności dlatego dążymy do ich zminimalizowania.

Jeśli jesteś naprawdę zaangażowany, będziesz stawał się współwłaścicielem firmy, otrzymując pakiety akcji w podziękowaniu za swoją pracę. Stajesz się wtedy jednym z nas, zyskujesz prawo do udziału z zgromadzenia akcjonariuszy, zdobywasz prawa do podziału zysków z wyników firmy. Możesz je także spieniężyć na giełdzie papierów wartościowych – są przecież Twoje.

Oferujemy pakiety sportowe. Nie wykluczamy innych pakietów.

Wychodźmy z założenia, że każdy woli otrzymać większa pensję i sam zdecydować na co wyda swoje środki. Możemy jak inne organizacje cześć wynagrodzeń przeznaczać na różne pakiety socjalne, ale czy na pewno będziesz z nich korzystał? Czy mamy decydować za Ciebie?
Wyjątkiem jest sport – ponieważ to samo zdrowie 🙂

Benefity i korzyści dla klientów

Dbamy o interesy naszych klientów jak o swoje własne. Myślimy i działamy jak partnerzy biznesowi, a nie jak doradcy akademiccy.Dzielimy się dążeniami naszych klientów, pracujemy, aby zrozumieć ich rzeczywistość i wyrównać nasze motywacje z ich celami – więc wiedzą, że jesteśmy razem.

Osobisty wpływ, mentoring i praca zespołowa to tylko niektóre z zalet budowania kariery w Acrebit S.A.

jak mogę ci pomóc?

skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź przez formularz kontaktowy.